У «НАЦІОНАЛЬНОГО АЛЬЯНСУ» НА ВОЛИНІ НОВИЙ ЛІДЕР


Новим головою Волинської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Національний альянс» став Андрій Бокоч, один з її активістів, затриманих у Мінську під час «Чорнобильського ходу». Так вирішила позачергова звітно-виборча конференція волинського осередку, – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.
Звітуючись про зроблене за останні півроку, голова ВОО ГО «НА» Ігор Кулик зауважив, що організації вдалося здійснити певний прорив у міжнародному напрямку, зокрема, досягнуто низку домовленостей з білоруськими молодіжними політичними силами та громадськими організаціями Польщі. Організація є однією з найактивніших в Україні.
На думку Ігоря Кулика, завершення етапу становлення організації потребує зміни його керівництва. З огляду на це, конференція обрала новий обласний провід, який очолив Андрій Бокоч – один з активістів «Національного альянсу», затриманих у Мінську під час «Чорнобильського ходу» 26 квітня 2005 року і засуджений білоруським судом. У найближчих планах «Національного альянсу» – проведення україномовних дискотек, благодійні акції, різні громадські акції.
У зовнішній політиці, зі слів голови Всеукраїнської громадської організації «Національний альянс» Ігоря Гузя, розвиток контактів з опозиційними громадськими організаціями Російської Федерації. Зокрема, відзначив він, уже налагоджено контакти з російською організацією «Оборона», яка сьогодні активно бореться з диктатурою Президента РФ Володимира Путіна.

Bookmark and Share