26-27 червня в Полтавському національному технічному університеті відбувся захист магістерських робіт студентів-будівельників


Варто відзначити доповіді таких магістрів як Ольга Бойко, Віктор та Вікторія Іванченки, Наталя Танцюра. По закінченню, заступник голови Державної екзаменаційної комісії, завідуючий кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів професор Андрій Миколайович Павліков оголосив про присвоєння всім, хто захищався, кваліфікації магістр будівництва. З теплими словами та привітаннями звернувся до новоспечених фахівців завідуючий кафедрою конструкцій з металу дерева та пластмас професор Сергій Федорович Пічугін. Висловлюючи вдячність від імені магістрів, Ольга Жуковська, заступник голови Правління Студентського Братства Полтавщини, сказала, що роки навчання у вузі принесли не лише глибокі професійні знання, а й задоволення від студентського життя та спілкування з кращими викладачами вузу, які були, до речі, присутні на захисті.

Після завершення офіційної частини, магістри, за традицією, пішли купатися до фонтану, де й відбулося неформальне святкування такої жаданої події.

Bookmark and Share