Відкриття виставки “Миколаївщина очима молодих художників України”


26 серпня у Миколаївському Міському виставковому залі відбулось відкриття виставки “Миколаївщина очима молодих художників України” як результату праці 28 молодих художників – учасників Всеукраїнського молодіжного мистецького планеру “Мальовнича Україна”, представників всіх областей України. Всеукраїнський молодіжний мистецький пленер “Мальовнича Україна” ініційовано Міністерством України у справах молоді та спорту на виконання Програми роботи з обдарованою молоддю на 2001-2005 роки, затвердженої Указом Президента України від 08.02.01.№ 78 і щороку об’єднуе молодих художників з усіх регіонів України для обміну досвідом, втілення творчих ідей та спілкування з прекрасним.

Гостинна Миколаївщина вперше приймала Всеукраїнський молодіжний мистецький пленер “Мальовнича Україна”, який проходив з 15 по 28 серпня 2005 року на базі Оздоровчого комплексу санаторного типу “Очаків” м. Очаків Миколаївської області.

16 серпня 2005 року о 10.30 в приміщенні Міського виставкового залу відбулось відкриття Всеукраїнського молодіжного пленеру “Мальовнича Україна”.
Учасники пленеру мали можливість ознайомитись з експозиціями Музею суднобудування та флоту, Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещигіна, відвідати і попрацювати в історичних та мальовничих місцях м. Очакова, Кінбурнської коси, с. Грушівка Первомайського району та національного історико-археологічного заповідника “Ольвія”.
Наставниками, що працювали з творчими групами із числа учасників всеукраїнського пленеру, були Олег Приходько – заслужений діяч мистецтв України, Лауреат премії імені Івана Огієнка 2005, завідуючий кафедри реставрації та графічного дизайну Миколаївсьгоко філіалу Київського національного університету культури і мистецтв та Іолоп Микола Миколайович – художник із м.Запоріжжя, Член Спілки Художників України.
Під час роботи пленеру учасниками було створено біля 300 творчих робіт. За підсумками творчої діяльності наставниками було визначено 6 кращих робіт у галузі станкового живопису та станкової графіки, які направлено у Міністерство України у справах молоді та спорту.

Прес-служба ОДА

Bookmark and Share