ЧЕРНІВЕЦЬКА ПЕРИФЕРІЯ ТА ЇЇ НАСЛІДКИ


„Ми хотіли показати Чернівцям гарну, професійну музику, адже на даний час в нашому місті альтернативна сцена абсолютно не розвинена. З цим треба щось робити, тому, власне і виникла ідея заснування чогось абсолютно нового.

Чому „фестиваль”, тому що такі заходи проводитимуться регулярно, чому саме альтернативної музики, тому що альтернативна музика, на мою думку зараз є найкращим та найякіснішим продуктом в музичній сфері. А чому саме периферія, то це дуже просто, Чернівці – то є справжнісінька ПЕРИФЕРІЯ.” – коментує голова оргкомітету Оксана Баланюк.

Участь у фестивалі приймали 6 команд із західних регіонів України, а саме „Коробка” (Івано-Франківськ), „Пан Пупец” (Івано-Франківськ), „АННА” (Львів), „Верховна Зрада” (Львів) та 2 чернівецькі команди „Пестициди” та „Серцевий Напад”. Львівські гурти прибули на Буковину з столиці, де перебували на Трухановому острові, виступаючи на фестивалі „Рок Січ”, а франківчани „Пан Пупец” прямісінько з концерту в рідному Станіславові присвяченому Дню Міста.
Саме дійство розпочалося з невеличкою затримкою, пов’язаною з технічними неполадками, адже ще однією проблемою чернівецької Периферії є відсутність хорошої апаратури, що стало причиною довгого саунд-чеку. Та не дивлячись на це, першими на сцену вийшли „господарі міста” „Пестициди” та „Серцевий Напад”, що розігріли публіку на всі 100 %.

Далі слухачів розважала Франківська „Коробка”, що здивувала Чернівці поєднанням панк-рок музики та фолк-інструментів. Льві’яни „зрадівці” також не відстали від колег, показавши майстерні експерименти з вокалом. Та справжніми зірками фестивалю стали „Пан Пупець” та „ АННА”, майстерно виконавши свою справу, довівши публіку до стану повної ейфорії!
„ В Чернівцях є дуже велика проблема-у нас дуже рідко і дуже мало виступає команд з інших міст та з якісною музикою, тому те що ми змогли побачити 8 травня, дійсно є чимось новим та незвичним. Я абсолютно задоволена виступами команд, не дивлячись на якість звуку, та більше того, сподіваюсь, що вони стануть постійними гостями наших фестивалів! А наступний фестиваль вже не за горами, отож - чекайте….”- закінчує розмову головний організатор Оксана Баланюк.

Молодий Рух
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
58000 М. ЧЕРНІВЦІ, ВУЛ. ВІРМЕНСЬКА, 34 Р/Р 260093013594 В ОПРВ ОУ ОБ М ЧЕРНІВЦІ МФО 356334, КОД. 21438315 Т. (0372)552601 E-MAIL MOLODRUX@RAMBLER.RUBookmark and Share