Меморандум про співпрацю підписали міністр освіти і науки та Всеукраїнська студентська рада


У документі визначені етика взаємин ради та міністерства. Оголошено, що рада вирішуватиме питання соціального захисту студентів та їхнього відпочинку. Заявлено також, що підписанти розробляють спрощену процедуру видачі міжнародних студентських квитків. Іван Слободяник, Всеукраїнська студентська рада:
- Меморандум має ще раз зробити публічний крок, який ще раз засвідчить, що ми працюємо з міністерством. І ми працюємо з усіма структурами, які опікуються студентством. Якщо нам буде потрібгно спілкувтися з міністерством транспорту - це буде иіністерство транспорту. Якщо нам буде потрібна Верховна Рада - це буде Верховна Рада. І так далі. Принциповим соментом в меморандумі є те, що ми не втручаємось у діяльність один одного.

P.S. Цього року охочих вступити до вищих навчальних закладів було у півтора рази більше, ніж минулого. Наступного року - каже міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко - планується ввести тридцятивідсОткову квоту для абітурієнтів пільгових категорій та розширити тестову форму вступних іспитів.
Станіслав Ніколаєнко, міністр освіти України:
- До ВНЗ 1-4 рівня акредитацій близько 230 тисяч дітей може вступити. Це кожна друга дитина, а точніше 60 відсотків з тих, хто закінчив 11 клас.

Bookmark and Share