В Ужгородському національному університеті розпочалося впровадження Болонського процесу


У ньому беруть участь викладачі Таврійського національного університету (Крим), лектори Київського інституту журналістики, викладачі і студенти відділення журналістики філологічного факультету УжНУ. Тренерами виступають науковці престижних університетів світу, зокрема представники школи журналістики в місті Ліль (Франція) Рішар Тернове, факультету журналістики Лінкольнського університету Гаррі Браун (м. Лінкольн Великобританія) і керівник проекту від всесвітньої служби BBC Марек Беккерман.
Протягом чотирьох днів гості будуть керувати роботою творчих груп з підготовки навчально-методичних модулів щодо викладання радіожурналістики, історії преси і друкованих ЗМІ.
Виконання проекту передбачає перехід системи журналістської освіти в зазначених ВНЗ на кредитно-модульну систему оцінювання робіт студентів. Проект розрахований на два роки, його співвиконавцями в Україні є всесвітня служба BBC і згадані ВНЗ, об'єднані під назвою “Жорна”. Проект фінансується ЄС – ТАСІС.
Згідно з проектом група закарпатських, кримських і київських викладачів журналістики пройшли двотижневе стажування в Англії на BBC. Проектом також передбачено надати допомогу ВНЗ щодо технічного забезпечення навчального процесу (устаткування для теле- і радіостудій). За кошти проекту буде здійснений переклад підручників найвідоміших викладачів світу в цій області, що будуть поширені у ВНЗ.


Bookmark and Share