На Івано-Франківщині молоді політики та політологи з-понад 10 областей України обговорювали євроінтеграційні процеси в країні


Як повідомив прес-службі начальник облуправління юстиції Петро Черепій, одним з основних завдань діяльності Академії є утвердження нових демократичних цінностей та європейського вибору. Учасники форуму обговорювали проблемні питання особливостей сучасного євроінтеграційного процесу, а також адаптації національного законодавства до законодавства Європейського Союзу та шляхи консолідації українського суспільства.

На відкритті цього представницького форуму, який проходив протягом п’яти днів, були присутні представники обласних органів юстиції, місцевих органів влади, громадських організацій Прикарпаття, працівники наукових, навчальних закладів та засобів масової інформації.

Начальник обласного управління юстиції відзначив, що засідання Академії проводилося у рамках реалізації спільного проекту Івано-Франківського облуправління юстиції та Прикарпатського Центру політичних та євроінтеграційних досліджень. Проект здійснюється з метою передачі експертами європейського досвіду у сфері демократизації суспільства, парламентаризму, толерантності та забезпечення прав людини молодому поколінню політиків і політологів в Україні та інших пострадянських країнах. Також завданнями проекту є ознайомлення молодих науковців з інноваційними розробками та теоріями відомих політологів, у тому числі зарубіжних, сприяння утвердженню нових цінностей серед майбутніх політичних еліт.

Крім того, молоді науковці взяли участь у дискусіях на теми: „10-річчя Української Конституції. Вчора, сьогодні, завтра” та „Про перспективи ухвалення змін до Основного Закону”, які провів перший заступник начальника облуправління юстиції Володимир Ковальчук. Учасники дискусій обмінялися думками щодо введення змін до Основного Закону та необхідності удосконалення деяких положень документа.

Bookmark and Share