Механоремонтний комплекс відзначив молодих робітників


Подібні професійні змагання проходять на підприємстві вже майже сорок років і стали частиною програми по роботі з молоддю. У конкурсах на звання "Кращий молодий робітник за професією ЗАТ "МРК" цього року брали участь представники чотирьох основних робочих професій: формувальники, модельники, токарі й електрогазозварники. Состязались у знаннях і уміннях у цілому близько 60 чоловік.

Молодим робітникам потрібно було не тільки якісно виконати практичну частину завдання, але і відповісти на теоретичні питання. У результаті кращим формувальником ЗАТ "МРК" став працівник фасонно-ливарного цеху Дмитро Сєров, кращими токарями у своїх категоріях названий Петро Марунов із ЦРМО, Олександр Поротніков із КРЦ і Володимир Утін із ЦРМО. Перші місця серед молодих електрогазозварників зайняли в різних вікових категоріях Михайло Тонких і Вадим Соломєєв із ЦРМО-1, а також Володимир Гілєв із ЦМК. Серед модельників перемога дісталася Євгенію Афанасьєву з ФЛЦ. На думку учасників конкурсу, випробування дозволили виявити "вузькі " місця як у теоретичних знаннях, так і в практичних навичках і визначити напрямку професійного удосконалювання. Керівники побажали молодим робітником не зупинятися на досягнутому і завжди прагнути до нових вершин майстерності.

Механоремонтный комплекс часто виступає генеральним підрядником при реалізації проектів реконструкції у ВАТ "ММК". Професіоналізм механоремонтников є однією з головних умов для якісного виконання важливих виробничих задач. Тому турбота про підвищення кваліфікації молоді МРК забезпечує стійке положення компанії на ринку і її надійне майбутнє.Bookmark and Share