ЧИ НЕ ПРИЙШОВ ЧАС ВИКОНУВАТИ ОБІЦЯНКИ ?


Але минули часи, коли можна було наобіцяти золоті гори, а затим зникнути у високих кабінетах і лише перед камерами розмірковувати про молодіжні проблеми. Зараз середньостатистична молода людина зовсім інша. Впевнена, цілеспрямована – а також сувора до тих, хто намагається вирішувати її долю. Саме ця думка прозвучала на ток-шоу “Відверто про...” на телеканалі “Лтава”, яке було організовано разом із Молодіжним парламентом Полтавщини в рамках однойменного проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Воно відбулося у середу 6 липня, а в ефірі з’явилося також у середу 13 липня на телеканалі “Лтава”.

Саме у такій – публічній і відкритій формі лідери молодіжних громадських організацій зібралися вислухати звіт партій про їхню діяльність протягом трьох місяців після виборів. На ток-шоу голова МПП Олександр Сазонов презентував Меморандум “Молодіжна перспектива-2010: об’єднаймо зусилля”, підписаний кількома десятками молодіжних організацій та політичних партій. У ньому фактично викладена пропозиція молоді про співпрацю на наступні 5 років. Він містить як стратегічні засади управління молодіжною галуззю, так і практичні і максимально конкретні кроки у вигляді плану дій. Також викладено і засади громадського моніторингу виконання цього меморандуму і плану.
Що цікаво, так це те, що з 20 осередків політичних партій, чиї підписи стоять під меморандумом, п’ятеро – усі ті, що мають фракції в обласній раді – виступили в якості “відповідачів”. За словами експертів, вони готові до того, що відтепер молодь контролюватиме їхню роботу і вимагатиме публічних заходів з інформацією про те, що зроблено в цій галузі. Тому це ток-шоу на “Лтаві” з молодіжної тематики не є останнім і через три місяці партії також повідомлять молодіжному (і не тільки) загалу, що зі своїх обіцянок вони зуміли втілити в життя.


Bookmark and Share