Це твоя країна - наша Україна


З 25 червня по 4 липня близько 100 представників молодіжного активу України з усіх куточків нашої держави взяли участь в акції «Це твоя країна - наша Україна».

Молодь у поході супроводжувала Олеся Вікторівна Кравченко, представник Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

За чотири дні учасники акції подолали відстань у 55 кілометрів мальовничими районами Криму. Подорож почалася з Великого каньйону, де учасники акції отаборилися на берегу озера на два дні.

27 червня в рамках акції відбулося сходження на гору Мангуп-Кале. В межах святкування Дня Конституції молоді активісти заклали капсулу-послання «Це твоя країна - наша Україна» до молоді майбутнього, яка буде відкрита через 100 років та встановили прапор України, прапор Автономної Кримської Республіки та молодіжних організацій, що брали участь у сходженні. Після офіційної частини, керівник акції - Ескандер Барієв провів рефлексію на тему «Роль та важливість Конституції у нашому житті». Представники всеукраїнської організації «ТРИЗУБ » провели семінар на тему Соборності України.

29 червня відбулося сходження з гори, учасники табору направилися в Каченську долину, с. Орлівка, Нахимівського району, м. Севастополя, де розмістився стаціонарний табір на берегу моря. Тут протягом чотирьох днів пройшли основні семінари на тему: «Про історією прийняття Конституції України», «Проблема сепаратизму в Україні», «Молодь і Європа» та дебати: «Жінка - Прем'єр-міністр», «Євроінтеграційні процеси в Україні: наслідки та перспективи».

Учасники акції провели турнір з арм-реслінгу, товариські матчі з футболу та волейболу. Молоді люди обмінялися досвідом, отримали нові знання і в процесі роботи учасниками акції було прийняте звернення до Президента України з нагоди святкування 10-ти річчя Конституції України, в якому вони від імені української молоді закликали притримуватися основного закону України та підтвердили свою готовність підтримувати президента в забезпеченні прав громадян України.

«За результатами акції, її ціль була здійснена! Адже основна мета яку ми ставили перед собою - це оздоровлення та об’єднання молоді з різних регіонів України. Підняття на гору передбачало певних зусиль, загальної консолідації та взаємодопомоги. Сьогодні багато політиків мусолить проблему мови, наш культурний захід доводить протилежне - такої проблеми немає!», відзначив Ескандер Барієв, почесний голова Кримськотатарського молодіжного Центру.

В акції взяли участь представники багатьох громадських організацій, серед яких «Молодий Рух» (Чернівці, Кіровоград, Луцьк, Полтава), Харківський Європейський клуб, Християнсько-Демократичний Союз (м. Харків),«Фундації Регіональних Ініціатив» з Івано-Франківської, Львівської, Севастопольської та Волинської області, «Молода просвіта»(Житомир), Громадський Рух «Чиста Україна» (Полтава, Кіровоград), «Молодий народний Рух» (Кіровоград), Громадська організація «Медіа-перспективи»(Ужгород), «ОПОРА» (Херсон), «Батьківщина молода»(Луцьк), «ТРИЗУБ» ім. С. Бандери» та «ПЛАСТ» - національна скаутська організація України (Полтава).

Bookmark and Share