День молоді у Кам'янці-Подільському


Концертну програму розпочали кам’янецькі реп-гурти, потім свій талант продемонстрували поп-співаки Воляновський Дмитро, Комарницька Зоя та Колісник Данило (віце-президент МГО «Європейська молодь»). Своє вміння закидати п’ятами під звуки музики показала брейк-команда. Цікавим був і виступ рок-гуртів «Шкідлива звичка», «Центрифуга», «Олександрія», чий досвід виступу на подібних заходах вже досить великий.

Між музикою проходили конкурси, хоча один із них був наймузичнішим, оскільки для усіх, хто бажав продемонструвати свій голос та вміння співати проводилось караоке-шоу «Подільський шанс», переможці якого отримували різноманітні призи, найголовнішим із яких став МР-3 плеєр. Також були розіграні квитки на концерт гурту «Океан Ельзи» та нещодавно створена гра МО «Лігою об’єднаної молоді» «Кам’янецький бізнес», яка є аналогом всесвітньо відомої «Монополії».

Цікаву акцію «Молодь за здоровий спосіб життя» зініціював Соціальний центр для молоді, вона діяла за формулою «цигарка в обмін на цукерку». Також усі охочі могли купити квитки вже на згаданий концерт найкращого рок-гурту Східної Європи «Океан Ельзи», написати віршик про мережу магазинів «Принцип» і отримати приз.
Після концерту відбулась дискотека.
МО «Ліга об’єднаної молоді» дякує спонсорам урочистого дійства ТМ «Принцип», фірмі Baby Sitter, піцерії «Мак Смак», «Мир Связи», агенції «ПЛЮС Реклама», Lux Підлога, A&B звук, сухарикам товарищ СухоВ. Від ім’я усього молодіжного середовища міста ми вдячні за небайдужість до проблем молодого покоління.

Bookmark and Share