„Фундація Регіональних Ініціатив” збирає друзів


112 людей із 20 регіонів України – саме такою була кількість учасників літнього табору під Говерлою „Лідер-2006”, що тривав із 13 по 17 липня в урочищі Козменьщик на Рахівщині. Вже другий рік поспіль „Фундація Регіональних Ініціатив” організовує літній табір, який об’єднує активну молодь з усієї України. Зокрема цьогоріч на таборі були присутні члени МГО з Рівного, Житомира, Ужгорода, Дніпропетровська, Полтави, Тернополя, Львова, Києва, Кіровограда, Харкова, Івано-Франківська, Сімферополя, Ялти, Севастополя, Донецька, Миколаєва та ін. Таке багатоманіття міст і регіонів не заважало їх представникам легко знаходити спільну мову, невимушено та цікаво спілкуватися, обмінюватися досвідом громадської діяльності (середній показник якого складав 2-3 роки на кожного учасника табору). Багато хто за ці декілька днів знайшов собі товаришів та щирих друзів, ще раз довівши, що віддаленість регіонів України ніяк не впливає на вміння порозумітися суспільно активної молоді.
14 липня офіційно відкрив табір голова ВМГО „Фундація Регіональних Ініціатив” Олександр Солонтай. Після урочистих моментів загального зібрання, підняття державного та „фундаційного” прапорів, а також виконання гімну України, усім присутнім було представлено керівництво табору: коменданта Андрія Шекету, інтенданта Андрія Рибу, відповідального за матеріально-технічне забезпечення - Володимира Феськова. Згодом усі учасники табору були розподілені на п’ять груп, кожна з яких отримала керівника. Ними стали: Руслан Либідь, Антон Шилаєв, Сергій Хворов, Зураб Кантарія та Святослав Бабіля.
Навчальна програма першого й другого таборових днів складалась із тренінгів та лекцій Олександри Романцової (теми „Індивідуальне лідерство”, „Психологія управління”), Юлії Татенко („Робота в команді”), Олександра Солонтая („Історія розвитку молодіжного руху в Україні”), Івана Гоменюка („Піар”, „Діяльність судів”). За підсумками роботи протягом навчального дня найактивнішим членам кожної групи вручався заохочувальний приз – сувенір із логотипом „Фундації”.
Ввечері біля ватри лунали традиційні українські пісні. До того ж усі охочі мали змогу пограти у гру під назвою „Депутат-виборець: міфи руйнуються”, під час якої могли поставити усі наболілі питання 13 депутатам, присутнім на таборі. Для цього усі учасники ділились на дві команди – депутатів та виборців. Цікаво, що на таборі були присутні 13 представників рад Донецька, Рівненщини, Житомира, Львівщини, Ялти, Закарпаття, які ввійшли до першої команди.
Кульмінаційним став 3-ій таборовий день. Незважаючи на несприятливі погодні умови, учасники табору здійснили традиційне (вже четверте поспіль) сходження на Говерлу, присвячене 16-ій річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України. Пронизливий вітер та сніг із дощем робили підняття вкрай важким, проте після здолання вершини учасники сходження зберегли сили не лише для таких символічних моментів, як виконання національного гімну, а й для того, щоб влаштувати тривалу фотосесію.
Загалом Всеукраїнський табір „Фундації Регіональних Ініціатив” „Лідер-2006” уже традиційно став чудовим приводом, щоб об’єднати активну молодь із найрізноманітніших куточків України, налагодити нові контакти, поділитися досвідом громадської роботи, домовитися про співпрацю, як на індивідуальному рівні, так і на рівні організацій.


Bookmark and Share