На сходах переговорного пункту в м. Івано-Франківську буде облаштовано пандус з метою покращення доступу дітей та молоді з функціональними обмеженнями до громадських місць


Впродовж чотирьох місяців (від квітня до липня 2006 року) тривав конкурс малих грантів в рамках проекту «Не бути осторонь – творити зміни», що втілюється Благодійною громадською фундацією імені короля Юрія за підтримки Фундації імені Стефана Баторія.

Проектні пропозиції спрямовувались на втілення ідей для покращення життя інвалідів. На конкурс до розгляду подали 21 проектну пропозицію. Оскільки грантовий фонд, наданий Фундацією імені Стефана Баторії є вичерпним, на жаль, не всі проекти були підтримані. Переможцями конкурсу стало 12 проектів, які подавались з усієї Івано-Франківської області. Гранти отримали недержавні організації з Івано-Франківська, Снятина, Богородчан, Калуша та Косова.
Завдяки виділеним коштам Фундації Стефана Баторія в нашій області стало можливим провести художню виставку робіт дітей з обмеженими можливостями, залучити їх до роботи в гуртках та постановки вистав, а також відпочити у реабілітаційному таборі.

Люди, що отримали травми спинного мозку зможуть отримати психологічну підтримку та можливість фізичної реабілітації. Буде забезпечено незрячих інвалідів озвученою літературою. Значна робота буде здійснена у сфері правого захисту інвалідів, яка включатиме проведення зустрічей з представниками влади, створення бази даних щодо законодавства про правовий статус інвалідів в мережі Інтернет, консультування інвалідів щодо правового статусу та започаткування власної справи. Буде проведене ґрунтовне дослідження потреб інвалідів з розладами психіки та за його результатами проведено «круглий стіл» за участю представників владних структур.

Розпочне свою роботу арт-терапевтична студія для людей з психічними вадами. Будуть видані книги та буклети, авторами яких є люди з обмеженими можливостями, що сприятиме реалізації їх творчих здібностей. На сходах переговорного пункту в м. Івано-Франківську буде облаштовано пандус з метою покращення доступу дітей та молоді з функціональними обмеженнями до громадських місць.

Організації, що працюють з інвалідами, отримають технічну підтримку для зміцнення своєї діяльності.

www.civicua.org


Bookmark and Share