Закарпаття: На горі Бербенескул блискавкою вражено трьох людей


Тіла виявила інша група туристів, маршрут якої пролягав у районі Чорногірського масиву. Коли юнаків знайшли, двоє з них (19-річні Євген та Максим) уже допомоги не потребували. Одноліток загиблих Олександр, який цілу ніч перебував поблизу загиблих друзів, перебував у важкому стані. Про це ЗІКу 24 липня повідомили в Центрі пропаганди ГУ МНС в області.

До місця було направлено вертоліт МІ-2 Державного авіаційного підприємства „Карпати Авіа” МНС України, яким саме й було доставлено потерпілого на стадіон в місті Рахів, де вже на нього чекав автомобіль швидкої медичної допомоги.

Як вдалося з’ясувати, троє 19-річних мешканців Івано-Франківська відправилися подорожувати Карпатами ще 21 липня. Прибувши о шостій ранку в село Лазещина, туристи мали намір повернутися в рідну область пішки. Спочатку зійшли на гору Петрос, потім Говерлу, за нею Піп Іван та Бербенескул. Кінцевою зупинкою мало стати селище Верховина Івано-Франківської області, де юнаки автобусом планували дістатися до рідного міста.
Ввечері 22 липня вони зійшли на гору Бребенескул. Несподівано погіршилися погодні умови – почалася злива з грозою, яка супроводжувалася блискавками. За попередньою версією, саме через удар блискавки й сталася трагедія.

Прояснити ситуацію можуть свідчення Олександра, який залишився жити. Хоча сам хлопець на даний час мало що може розповісти. Наразі він знаходиться в Рахівській центральній районній лікарні. За попередніми даними з діагнозом “ситуативний невроз”.


Bookmark and Share