„Шляхи удосконалення порядку реєстрації молодіжних громадських організацій”В ході обговорення були окреслені основні проблеми в реєстрації та звітності молодіжних громадських організацій(МГО). Представники громадських організацій одностайно виокремили проблему подачі звітів у пенсійний фонд та податкову інспекцію, адже більшість з них не мають штатних працівників, не сплачують податків і є неприбутковими.
Також пролунала пропозиція перейняти польський досвід, і проводити процедуру реєстрації МГО за принципом „єдиного вікна”, що набагато спростить сам процес реєстрації.
Представник однієї з харківських організацій, який приймав участь в телемості, запропонував процедуру звітності вести в електронному вигляді.
По закінченню круглого столу організатори заходу, а саме Фундація Регіональних Ініціатив, вирішили найближчим часом створити ресурсний центр для МГО, одним з завдань якого буде допомога в процедурі реєстрації та подальшій звітності у встановлені законом установи.
В обговоренні взяли участь:
Заступник начальника управління юстиції по правовій роботі – Крестинська Л.А.
Заступник начальника управління сім’ї та молоді – Ліпський В. В.
Представник управління сім’ї, молоді та спорту – Северин С. Б.
Представники МГО: ПЛАСТ, Анти-кримінальний комітет, Студентське братство, Фундація Регіональних Ініціатив, Центр стажування та волонтеріату, Студентська рада МЕГУ, НПСС „Студентське братство РІС КСУ” та інші.
На Всеукраїнському рівні організатори телемосту є ВМГО „Народно-демократична ліга молоді”

З повагою,
Голова Рівненської МГО „ФРІ” Кантарія Зураб


Bookmark and Share