В Таджикистані розвивається молодіжний екологічний рух


Як повідомили у Центрі, протягом десяти днів 60 учасників табору працюватимуть разом над виробленням планів дій з захисту навколишнього середовища.

Всі учасники табору є активістами молодіжних екологічних рухів за назвою "Зелені Патрулі" і беруть участь у проекті, фінансованому Центром ОБСЄ в Душанбе разом з партнерами Ініціативи "Навколишнє середовище і безпека" і реалізованому неурядовими організаціями "Молодь 21-го століття" та "Молодіжна група з захисту навколишнього середовища".

В офіційній церемонії відкриття табору взяв участь Глава польового офісу ОБСЄ в місті Худжанде Франк Йохансен, що сказав: "Поділиться всім тим, що ви вивчите в таборі, зі своїми друзями і родичами, і це буде вашим внеском у захист навколишнього середовища".

Учасники табору планують створити Молодіжну Організацію Зелених, яка об'єднає молодіжні Зелені Патрулі Таджикистану. Крім того, вони обміняються досвідом і обговорять майбутнє сотрудничество.

"Ми сподіваємося на допомогу Зелених Патрулів у вирішенні основних екологічних проблем Таджикистану. Майбутнє у ваших руках", - сказав голова Согдійського обласного комітету охорони навколишнього середовища і лісового господарства Раджаббой Карімов, що також взяв участь у церемонії відкриття.Bookmark and Share