Українка стала заступником голови ЄДС


Як повідомили "Молодіжній правді" в прес-службі Української Студентської Спілки, EDS – політична організація, котра складається з молодіжних організацій Європи християнсько-демократичного, ліберального та консервативного спрямування.

Україна ж входить до ЄДС з 1996 року, як спостерігач, а з 1998 року, як постійний член організації. Цього року на засіданні Ради Правління ЄДС в Ліссабоні нашу країну представляли троє чоловік: Станіслав Куценко – голова ВМГО Українська Студентська Спілка (УСС), Тетяна Гостєва – заступник голови УСС та Ірина Філоненко – заступник голови секретаріату УСС.

Цьогорічний з’їзд Європейського демократичного студентства для України став особливим та відкрив нові можливості у співпраці з міжнародною молоддю. На зборах було обрано нового голову ЄДС та 8 заступників, одним з яких і стала представниця України Тетяна Гостєва, з чим «МП» її щиро вітає.

Щодо пріоритетних завдань ЄДС на майбутнє, то основними з них є: посилення співпраці з іншими різноманітними інституціями ЄС; запровадження більшої кількості навчальних можливостей для кожного члена організації індивідуально та створення більш доступної мережі через «Мій ЄДС».

Посилання на тему:
www.edsnet.org
Bookmark and Share