«Євроінтеграція очима молоді: Розвиток громадянської активності шляхом сприяння євроатлантичної інтеграції України»


Саме така, назва проекту Молодіжного об’єднання інтелектуального розвитку «Естонський Клуб» та Запорізького обласного молодіжного громадського об’єднання «НДО «Зелена планета» який переміг у конкурсі мінігрантів Східноєвропейського демократичного центру (EEDC). Ці організації спільно із Запорізьким обласним комітетом молодіжних організацій на протязі липня-жовтня для молоді мм. Токмак, Бердянськ, Дніпрорудне та Молочанськ, Токмацького, Чернігівського, Оріхівського, Василівського, Михайлівського та Мелітопольського районів проведуть низку цікавих заходів у межах цього проекту.
Мета проекту:
Започаткування в Запорізькому регіоні молодіжного громадського обговорення аспектів євроатлантичної інтеграції, та сприяти розробці конкретних механізмів активного включення Запорізької області у процеси європейського міжрегіонального співробітництва.
Розвиток громадянської активності у молодіжному середовищі.
Сприяння створенню партнерських зв’язків між громадськими організаціями.
Формування в учасників програми такі риси, як конструктивний патріотизм, що базується на загальнолюдських цінностях, громадянська зрілість, самоактивність, почуття обов’язку й відповідальності перед суспільством, Батьківщиною, водночас відчуття належності до світової спільноти, а також активізація мотивації опанування іноземних мов.
Центральним заходом проекту стане проведення 15-16 вересня 2005 року у м. Токмак Конференції молодіжної моделі Європейського союзу та НАТО. А до цього треба багато та плідно працювати.
УВАГА!!! Всім бажаючим старшокласникам, учням ПТУ, студентам вищих навчальних закладів, членам молодіжних організацій, які мають бажання прийняти участь у організації або проведенні проекту та Конференції звертатись до Обласного центру підтримки молодіжних та дитячих громадських організацій (69035, м.Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 59, Обласний центр молоді та студентів (ПК «Будівельників»), офіс 41, тел.13-18-52, e-mail: yana_b2001@mail.ru).


Мещан І.

Bookmark and Share