Донецьк зібрав молодіжних лідерів з усієї України


Збір зорганізований Всеукраїнською молодіжною організацією "Фудація Регіональних Ініціатив". Молодий актив України приймав Всеукраїнський благодійний фонд "Наш дім – Україна".

Основною метою зборів були стратегічне планування розвитку та моніторинг молодіжного руху, зустріч з представниками недержавних громадських організацій півдня та сходу України.

Були визначені такі приоритетні напрямки в роботі молодіжних та громадських організацій:
1. Залучення 5% молодих людей до різноманітних молодіжних організацій.
2. Вплив на законодавчу роботу з метою вдосконалення чинного законодаства у сфері молодіжного житлового будівництва, студентського та місцевого самоврядування, реєстрації об’єднань громадян, стимулювання благодійності серед українських підприємців, соціального партнерства органів влади та неприбуткових об’єднань громадян, визначення пріоритетів державної молодіжної політики, збільшення доступу молодих людей до освіти та сприяння молодій родині.
3. Стимулювання молодіжної активності в усіх сферах суспільного життя, насамперед в економіці, шляхом проведення мобілізаційних акцій та заходів, а також інформаційно-просвітницьких кампаній, сприяння молодіжному туризму, міжнародним заходам, центрам працевлаштування, стажування тощо.
4. Створення органів студентського самоврядування в понад 50% внз України всіх рівнів акредитації.
5. Розвиток національної культури та патріотизму.
6. Налагодження функціонування органів учнівського самоврядування в усіх обласних центрах України.
7. Створення низки молодіжних інформаційних продуктів як у вигляді самостійних медіа, так і тих, цільовою аудиторією яких є молодь.
8. Навчання, стажування та співпраця з молодими депутатами.Bookmark and Share