Політика сьогодні…Думки молоді…


Молоді політологи, психологи, економісти та правники проаналізували сьогоднішню політичну ситуацію, що склалася в країні.

Зокрема, учасники круглого столу обговорили варіанти можливого розвитку подій щодо розпуску Парламенту і призначення нового Голови Уряду.

Занепокоєння викликало те, що тривалий час країна фактично залишалася без трьох основних гілок влади, що є неприпустимим для правового демократичного суспільства.

На думку частини учасників зустрічі, головною причиною такого становища стало намагання певних політичних сил та окремих політиків реалізувати виключно власні вузькопартійні інтереси та задовольнити особисті амбіції. Інша сторона, схилялася до думки, що в основі політичного конфлікту лежить звичайне протистояння капіталів.

Обидві сторони погодилися із тим, що подібний стан речей викликає у молоді почуття пригніченості, розчарованості, невизначеності, зниження рівня патріотизму, що є небезпечним, оскільки молодь - це авангард суспільства.

Виходячи з цього учасники прийшли до висновку, що єдиним засобом подолання цього має бути об’єднання зусиль молодіжних організацій, як недержавних, так і таких, що є ланками політичних сил, активізація їхньої діяльності для реалізації конкретних суспільно значимих соціальних проектів, особливо на місцях. Окрему увагу звернули на необхідність посилення розвитку міжрегіональної співпраці, адже єдиною спільною метою залишається прагнення встановлення в Україні справжнього громадянського суспільства.

Організаторами заходу виступили МРО ВМГО “Молодіжний Союз Наша Україна” та ММГО “Патріотична Спілка”.

До роздумів та аналітики долучилися представники громадських організацій: Молодіжного Громадського Об’єднання «ХВИЛЯ», Миколаївських осередків Української Студентської Спілки та Фундації Регіональних Ініціатив, МОМО “Християнсько-демократичний Союз Молоді”, Молодіжної референтури КУН, МОМГО «Третій шлях» та інші.

www.civicua.orgBookmark and Share