Молодіжна організація "ЕкоПраво-Київ" стурбована зміни клімату


Молодіжна громадська еколого-правова організація "ЕкоПраво-Київ" запрошує Вас об`єднати зусилля для вироблення рекомендацій щодо вибору і застосування форм та механізмів інформування й залучення громадськості до обговорення проекту Другого національного повідомлення з питань зміни клімату.


З цією метою ЕкоПраво-Київ 14 жовтня 2005 року, в межах проекту "Міжнародні угоди та участь громадськості", проводить круглий стіл на тему "Форми та механізми участі громадськості в обговоренні проекту Другого національного повідомлення з питань зміни клімату в Україні".

В зустрічі братимуть участь: представники Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, представники міжнародних програм та проектів з питань зміни клімату, що здійснюються на даний момент в Україні, наукових установ, громадськість та ЗМІ.

Час проведення: з 10:00 до 13:00 години.

Місце проведення: приміщення Оргуського інформаційно-тренінгового центру Мінприроди України (м. Київ, вул. Урицького, 35, Мін природи України).

Усіх хто зацікавився цією інформацією просимо заздалегідь (не пізніше 12 години 12 жовтня 2005 року, четвер) підтвердити вашу участь в круглому столі.

За матеріалами порталу «ГУРТ»
http://www.mpravda.com/?lang=ua&pubId=5584

Bookmark and Share