ДО УВАГИ АКТИВНОЇ МОЛОДІ


Вільнянського та Михайлівського районів
Запорізької області !!! У межах програми «Підвищення життєздатності регіональних недержавних організацій та розвиток між секторального співробітництва»
21 жовтня 2005 року у м.Вільнянськ (приміщення райради) о 10.00,
28 жовтня 2005 року у м.Михайлівка (приміщення райради) о 10.00,
відбудуться тренінг-семінари за темою: «Формування та робота команди»

Організатори: обласна молодіжна громадська організація «Християнська асоціація молоді та сім’ї - YMCA», Запорізький обласний комітет молодіжних організацій, відділи з питань сім’ї та молоді Вільнянської та Михайлівської райдержадміністрацій. За підтримки Східноєвропейського демократичного центру (EEDC).
Тренінг проводять тренери Запорізького регіонального ресурсного центру для громадських організацій Дорош Андрій та Лукашенко Олекмандр.

Основним фактором виникнення ідеї створення поданого проекту є постійне спостереження за життям молоді в нашому регіоні. Так Запорізька область є однією з найбільш активних областей України за діяльністю неурядових організацій та за кількістю реально працюючих молодіжних організацій. Нажаль, абсолютна більшість політично активної молоді можуть використовувати тільки активне виборче право, а можливості спробувати себе в реалізації пасивного виборчого права майже немає. Здебільшого на це є об’єктивні причини. Вони зумовлені відсутністю досвіду в молоді в державному управлінні, відсутністю чіткої та повної уяви про механізми діяльності органів управління, незнанням пріоритетних проблем суспільства в цілому та методів їх вирішення. Досвід проведення семінарів, круглих столів та консультацій для молоді підказує їх ефективність в досягненні мети поставленої цим проектом. В рамках заходів молодь отримує максимум інформації про різні сектори, моделює інститути організації, набуваючи досвід праці. Водночас чинні діячі організацій ознайомлюються з молодим активом, можливостями та здібностями, а певне повторення подібних заходів дає можливість закріпити отриманні знання та охопити більшу кількість молоді. Основне те, що існуючи молодіжні організації, або молодіжні активісти отримують інформацію про структуру органу влади, його можливості, права та обов’язки, і цей досвід допоможе більш ефективно відстоювати права молоді, ініціювати заходи щодо поліпшення соціально-економічного становища міста. Проект допоможе ініціативній молоді згуртуватися у нові молодіжні об’єднання, які будуть мати досвід створення партнерських взаємовідносин з іншими організаціями.
Бажаючим прийняти участь звертатись за адресою: 69035, м.Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 59, Обласний центр молоді та студентів (ПК «Будівельників»), офіс 41, тел.13-18-52, e-mail: yana_b2001@mail.ru, портал: www.mportal.org.ua.

Мещан ІгорBookmark and Share