Роль молоді у розвитку Інформаційного суспільства в Україні


З 1 вересня 2005 року, за ініціативи Фонду „Інформаційне Суспільство України" та молодіжного Інтернет-співтовариства TakingITGlobal (Торонто, Канада) в Україні стартує Всеукраїнський конкурс на краще есе (твір) „Роль молоді у розвитку інформаційного суспільства в Україні" ("The Role of Youth in the Development of Information Society in Ukraine").

Перш за все, конкурс орієнтовано на національно свідомих молодих людей, які не байдужі до глобальних процесів розвитку інформаційного суспільства, в яких наша країна бере активну участь.

Конкурс „Роль молоді у розвитку інформаційного суспільства в Україні" – це реальна нагода для української молоді висловити свою точку зору стосовно розбудови інформаційного суспільства, якості інформації та запропонувати свої шляхи виходу з певних критичних ситуацій пов`язаних з інформаційним суспільством.

Переможцям Конкурсу будуть вручені цінні призи. Також результати Конкурсу будуть представлені в Тунісі під час Другої Фази Всесвітнього Самміту з питань розвитку інформаційного суспільства (листопад, 2005).

Обсяг конкурсного есе (твору) не повинен перевищувати 2 стор.

Конкурсні матеріали відсилати на електронну скриньку: konkurs@isu.org.ua.

Для участі у конкурсі необхідно також вказати: прізвище та ім`я, вік, місто, контактну інформацію.

Останній термін подачі матеріалів – 15 жовтня 2005 року.

Координатори конкурсу:

Денис Степура (Молодіжна організація „Media Center")
e-mail: dstepura@ukr.net
тел. 8(097) 939-93-60

Євген Комчук (Фонд „Інформаційне Суспільство України")
e-mail: ek@isu.org.ua
тел. (044) 502-00-50Bookmark and Share