Розпочато відбір на участь у фестивалі "Рок Екзистенція - 2005"


Дирекція всеукраїнського фестивалю рок- та альтернативної музики "Рок Екзистенція" оголошує про початок відбіркового туру для фестивалю "Рок Екзистенція 2005". Відбір проводитиметься з 15-го липня по 15 вересня 2005 року. Для участі у відборі необхідно надати, або надіслати в дирекцію, до 15-го вересня, заявку та три музичні твори в аудіоформаті на CD. Результати відбору будуть оприлюднені на сайті фестивалю після 20-го вересня. Головна мета фестивалю, що відбуватиметься восени цього року, - висвітлення, розвиток та популяризація українського рок-мистецтва.

Організатори затвердили критерії, якими експертна рада керується при відборі колективів, бажаючих взяти участь у фестивалі. Першим і найважливішим з них є критерій несекундарності (невторинності). В "Рок Екзистенції" беруть участь тільки ті гурти, які творять "власну музику", власний імідж, неповторне звучання. Це дасть можливість уникнути сліпого наслідування та повторювання популярних зразків рок-музики, відкриє шлях оригінальним та неповторним авторським ідеям та проектам у музиці. Це не означає, що організатори відкидають кращі досягнення світової рок-культури. Навпаки, до участі в фестивалі запрошуються гурти, які, опановуючи і використовуючи вже знайдене, створюють своє.

Важливою умовою участі груп у фестивалі є також зв`язок їх творчості з національною культурою. Цей зв`язок має бути виражений не тільки у виконанні пісень українською мовою, а й передбачає більш глибоке використання художньо-виражальних засобів, естетичних моделей притаманних творчості української нації.

У фестивалі мають право брати участь рок-гурти з України та інших країн світу. Оскільки фестиваль спрямований на розвиток національної молодіжної культури, твори, за винятком тих, які виконують гурти - учасники фестивалю з інших країн, переважно виконуються - українською мовою.

"Рок Екзистенція" - фестиваль "живої" музики, тому виступи під фонограму або імітація гри на інструментах не допускається. За рішенням оргкомітету може бути дозволено в окремих випадках використання фонограми як необхідного інструментального доповнення до виступу гурту.

"Рок Екзистенція" не є конкурсним фестивалем. На фестивалі не присуджується звання лауреатів, дипломантів та будь-які інші звання та відзнаки. З метою подальшої популяризації акції та рок-мистецтва організаторами планується випуск аудіокасет та компакт-дисків після закінчення фестивалю.

Aдреса організаторів:
Київ 01001, а/с В – 155, Фестиваль «Рок Екзистенція»
для Олекси Ткачука

Тел.: (044) 592-89-63,
Факс: (044) 592-89-64,

mail: artveles@cd maua.com
www.artveles.kiev.ua

Bookmark and Share