Всеукраїнський конкурс “Соціальний прорив”


Студія “Тунгу.Ру” спільно з Молодіжним творчим центром “Х’юстон” за підтримки Міністерства з питань молодіжної політики та спорту розпочали реалізацію проекту, спрямованого на вирішення соціальних проблем суспільства.

У Донецьку відбулась прес-конференція, присвячена проведенню Першого Всеукраїнського конкурсу соціальної анімації, графіки та ідей “Соціальний прорив”. Ще в минулому році студія “Тунгу.Ру” разом із Молодіжним творчим центром “Х’юстон” виступили з ініціативою проведення такого конкурсу. А вже цього року Міністерство України з питань молодіжної політики та спорту підтримало намагання “Тунгу.Ру” і “Х’юстона”.

18 січня 2005 року студія “Тунгу.Ру” в особі Володимира Ликова отримала грант Президента України для обдарованої молоді. Конкурс “Соціальний прорив” триватиме з 1 травня по 1 листопада 2005 року.

Цей всеукраїнський конкурс соціальної анімації, графіки та ідей містить у собі 3 конкурсні номінації:
1) графіка – надіслані фото, карикатури, малюнки, плакати;
2) анімація – самостійно зроблена флеш-анімація, відео-арт, мультфільми, анімаційна реклама;
3) соціальна ідея – будь-які продукти та ідеї, не представлені в перших двох номінаціях та спрямовані на вирішення соціальних проблем.

Переможців кожної з категорій очікують призи. На цей момент до складу журі увійшли: Олег Куваєв (генеральний директор студії Mult.ru), Михайло Вахтеров (голова оргкомітету Всеросійського відкритого Інтернет-конкурсу “Золотий сайт”), Олексій Мась (керівник проектів Український Портал та Українська банерна мережа, Валерія Аракова ( дизайнер, член союза рекламістів України).

Анімаційні роботи, надіслані на конкурс, будуть транслюватись одразу ж декількох Інтернет-майданчиках http://www.toongu.ru/social, http://www.multikov.net, http://www.flachcafe.ru. Роботи переможців потраплять до ефіру телеканалів.

Віталій Губін, Прес-служба ДОО КВУ


Bookmark and Share