Опитування Ради молодих підприємців України: "Чи поліпшиться інвестиційний клімат в Україні з приходом уряду Юрія Єханурова?"


Кількість підприємців, які вважають що інвестиційний клімат в Україні з приходом уряду Єханурова покращиться, значно переважає кількість тих хто вважає що ситуація погіршиться. Додаткова інформація за тел.: 8 044 490-96-26.

20 жовтня 2005 року о 11.00 за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 8, 2 поверх, конференц-зал (інформаційне агентство «Укрінформ») відбудеться прес-конференція, на якій буде представлено результати опитування проведеного Радою молодих підприємців України серед користувачів Інтернет-порталу www.ukrbusiness.com.ua за темою «Чи поліпшиться інвестиційний клімат в Україні з приходом уряду Юрія Єханурова?»

Як виявилося кількість підприємців, які вважають що інвестиційний клімат в Україні з приходом уряду Єханурова покращиться, значно
переважає кількість тих хто вважає що ситуація погіршиться. При чому значною залишається частка тих, хто вбачає що ситуація залишиться незмінною.

Організатором проведення прес-конференції виступила Всеукраїнська молодіжна громадська організація Рада молодих підприємців України, голова Денис Красніков та Асоціація Франчайзингу, голова директорату Андрій Кривонос.

У прес-конференції візьмуть участь Голова Ради молодих підприємців України – Красніков Денис, голова директорату Асоціації франчайзінгу -
Андрій Кривонос, член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

* * *

З повагою,
Андрій Кривонос,
Голова Директорату Асоціації франчайзингу
Е info@franchising.org.ua
W www.franchising.org.ua
Форум www.franchising.org.ua/forum
T +380(44)201.3675, 233.0361
F +380(44)249.6764
Bookmark and Share