"Бюро інформування людей": молодь долучилася до програми ООН


Ініціаторами створення такого центру став Молодіжний ініціативний центр "За професійну діяльність". На початку року у селі Велика Добронь Ужгородського району відкрилося Бюро інформування громадян (БІГ). Ініціаторами створення такого центру у рамках Програми розвитку ООН в Україні став Молодіжний ініціативний центр "За професійну діяльність". Метою створення БІГ є поширення інформації правового, економічного та соціально-психологічного характеру серед мешканців Ужгородського району.

На початку створення Бюро його організатори мали певні сумніви щодо успішності реалізації подібних проектів в угорськомовних селах Закарпатської області через наявний мовний бар’єр. Проте діяльність Бюро стала навіть результативіншою, ніж очікувалось, адже організатори проекту отримали величезну підтримку з боку голови сільської ради Золтана Сільваші, який допомагає протягом всієї тривалості проекту. За його підтримки було організовано та проведено декілька семінарів та публічних лекцій на теми пенсійного, земельного та податкового законодавства.
Також досвід роботи Бюро показав, що найкращим місцем для проведення інформування є сільська рада, куди мешканці можуть звернутись за допомогою. Консультантом Бюро на даний час є один з найкращих випускників юридичного факультету – волонтер МІЦ „За професійну діяльність” Олександр Андрашко.
По завершенні сільськогосподарського сезону, активними учасниками якого є переважна частина відвідувачів Бюро, планується наступний цикл лекцій для мешканців Великої Доброні та навколишніх сіл.
Запрошуємо зацікавлених осіб відвідати Бюро інформування громадян та, зокрема тематичні безкоштовні семінари правового спрямування.
Бюро інформування громадян створено та діє за підтримки Програми розвитку ООН та посольства Нідерландів в рамках програми „Доброчесність на практиці: програма врядування”.

Молодіжний ініціативний центр "За професійну діяльність"
www.uzhgorod.net.ua

Bookmark and Share