ОГОЛОШЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ "ЯКОЮ БУДЕ МОЯ СІМ’Я, КОЛИ Я ВИРОСТУ"


Благодійна організація "Соціальна служба "Віфанія" оголошує всеукраїнський конкурс дитячого малюнку "Якою буде моя сім’я, коли я виросту". Уяви собі, що тобі на день позичили чарівний фотоапарат, який може робити фотографії з майбутнього. Ми хочемо створити фотоальбом найкращих сімей, і просимо тебе надіслати нам один малюнок-фотокартку твоєї майбутньої родини, де ти є мамою або татом. Якщо хочеш взяти участь у конкурсі та отримати почесний знак фотографа майбутнього, розкажи нам у малюнках, якою буде твоя сім’я, коли ти виростеш ! Для участі у конкурсі необхідно надіслати організаторам Всеукраїнського конкурсу малюнок на тему "Якою буде моя сім’я, коли я виросту".

Умови конкурсу:
- вік конкурсантів від 6 до 16 років;
- формат малюнку А4, техніка виконання малюнку ≈ довільна;
- на звороті кожного малюнка друкованими літерами вкажіть своє ім'я, прізвище, вік, назву роботи, повну поштову адресу, контактний телефон;
- роботи не повертаються і не рецензуються.

Термін проведення конкурсу - до 31 січня 2006 року.

Переможці конкурсу будуть нагороджені почесними відзнаками та призами, також буде визначено два гран-прі: за найкращу тематичну роботу, та за
найкращу художню майстерність.

Організатори конкурсу мають право публікувати творчі роботи подані на конкурс. Авторство робіт у публікаціях буде збережено.

Надсилайте свої малюнки на адресу: 04070 м. Київ, Ігоревська 2/6, офіс 2 "Соціальна служба "Віфанія", з позначкою "На конкурс".

За додатковою інформацією звертайтеся до Катерини Чалишевої у м. Києві.

КОНТАКТИ
Катерина Чалишева
Соціальна служба "Віфанія"
вул. Ігоревська 2/6, офіс 2, 04070 Київ
Тел.: +38(044)425 7278
Ел. пошта: bethany@bethany.kiev.ua
Інтернет-сайт: http://www.bethany-ukraine.org

Джерело інформації - "Гурт", www.gurt.org.ua


























Bookmark and Share