ВІДТЕПЕР КОЖЕН МОЖЕ ЗНАТИ "ПРАВДУ ПРО ПРАВА"


Фундація соціально - правового захисту населення "Чинність закону" пропонує до уваги усіх зацікавлених DVD-копію документального фільму "Правда про права". У цікавій художній формі, цей фільм розповідає про події, що відбулися в області прав людини в Україні у період 2004 - 2005 років. Фільм було створено в рамках проекту "Річний відеозвіт з права
людини", підтриманого МФ "Відродження". У фільмі брали участь експерти Української Гельсінської спілки з права людини, Міжнародної Амністії, Харківської правозахисної групи, Фонду "Дорога до дому", Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та інших.

Ось теми, що розглядаються у фільмі:
- Право на свободу від катувань і жорстокого поводження.
- Право на особисту недоторканність.
- Право на справедливий судовий розгляд.
- Свобода вираження поглядів.
- Свобода мирних зібрань.
- Права виборців.
- Право на свободу совісті.
- Права неповнолітніх.
- Права засуджених.
- Право на приватне життя.

У фільмі широко використані кадри Української "помаранчевої революції"
і документальні свідчення масових порушень під час Виборів Президента України - 2004. Додатково повідомляємо Вам, що з 01 серпня 2005 року, фільм доступний на DVD,CDR,VHS - носіях. Для регіональних телерадіоорганізацій, з метою трансляції - фільм буде наданий нашою телестудією в професійному форматі. Також для користувачів (ЗМІ, НУО), доступні інша відеопродукція і відеомасиви (для подальшої роботи з аналогічним матеріалом), зняті телестудією нашої Фундації.

Порядок замовлення даного фільму чи інших матеріалів, описаний на нашому сайті: www.rol.org.ua. Фільм "Правда про права", також можуть замовити закордонні організації - його перекладено англійською мовою.

КОНТАКТИ
Олег Спорников
Фундації "Чинність закону"
Тел.: +38(044)592 0383
Факс: +38(044)575 3202
Ел. пошта: post@rol.org.ua
Bookmark and Share