Молоді депутати та молоді підприємці зроблять Інтернет кориснішим!


20 жовтня у приміщенні прес-центру Укрінформ Українською Спілкою молодих депутатів та Радою молодих підприємців України підписано Декларацію про створення громадської ініціативи «Інтернет@корисний для молоді». Метою ініціативи є формування віртуальної спільноти Інтернет-ресурсів для молоді, яка надає корисну для розвитку молодої людини інформацію, підвищує її освітній та культурний рівень, надає неупереджену та об’єктивну інформацію, формує гарний естетичний смак у молоді та взагалі допомагає молодій людині сформуватися як особистість у сучасному бурхливому світі.

Механізмом досягнення головної мети є створення відкритого Інтернет-каталогу українських веб-сайтів, що відповідають зазначеним вимогам та приймаються до каталогу за рішенням загальних зборів членів громадської ініціативи «Інтернет@корисний для молоді».

Під час конференції засновники ініціативи – Вадим Руденко та Денис Красніков – узгодили та затвердили основні правила, яким буде відповідати робота ініціативи.
До них належать:
- об’єктивне та відкрите формування каталогу корисних для молоді Інтернет-ресурсів;
- надання права всім бажаючим громадським організаціям та Інтернет-проектам брати участь у громадській ініціативі;
- постійний обмін корисною для молоді інформацією та поширення її в мережі;
- розміщення на своїх Інтернет-сторінках правдивої та неупередженої оцінки подій;
- ведення освітньої кампанії серед молоді про додаткові можливості, які надає Інтернет для освіти, ведення бізнесу, працевлаштування та змістовного дозвілля.

Засновники «Інтернет@корисний для молоді» наголосили на тому, що вони засуджують використання брудних технологій в Інтернеті та пропаганду негативних явищ серед молоді.

Коментар Вадима Руденка з приводу створення громадської ініціативи «Інтернет@корисний для молоді», наданий кореспонденту «Молодіжної правди»:
« Головна мета – створити вузький та об’єктивний каталог Інтернет-ресурсів, які несуть в собі користь. Так недосвідченому користувачу чи просто молодій людині, яка користується Інтернетом, буде простіше здобути важливу інформацію, ніж шукати її у пошукових системах. Саме з цих причин каталог має бути вузьким, класифікованим та містити декілька категорій, до яких будуть вноситися відповідні сайти. По кожній категорії необхідно знайти декілька ресурсів, які відображатимуть сьогоденний стан Інтернету та будуть найінформативнішими за своєю наповненістю.
Зараз ми плануємо розробити веб-сайт, на якому власне і буде розміщено цю інформацію. Всі технічні питання, у тому числі створення переліку запропонованих сайтів, вирішуватимуться співробітниками організаторів ініціативи – УСМД та РМПУ. По кожному з цих сайтів прийматиметься рішення на загальних зборах членів громадської ініціативи. У разі відповідності вимогам ініціативи буде включений до каталогу. Громадська ініціатива «Інтернет@корисний для молоді» відкрита для приєднання всіх корисних молоді Інтернет-сайтів та громадських організацій. Приєднатися до ініціативи можна надіславши листа на адресу: pr@usmd.org.ua».

Ольга Тацій,
«Молодіжна правда»


Bookmark and Share