Молодіжний форум "Україна - Грузія: реалії і перспективи"


29 - 30 жовтня 2005 року в місті Києві , як відбудеться серйозний захід: Міжнародний молодіжний форум "Україна - Грузія: реалії і перспективи". Організатором Форуму виступає Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Україна ХХІ". Мета Форуму полягає в залученні молоді до активної громадянської поведінки, вирішенні першочергових проблем в молодіжному середовищі, залученні міжнародного досвіду, розвитку міжнародного співробітництва молодіжних та дитячих громадських організацій, об’єднань та популяризації досвіду представників громадськості у вирішенні нагальних проблем в галузі дитячої, сімейної та молодіжної політики.

Акцентуючи увагу молодіжної громадськості на стрімкому розвитку україно-грузинських відносин за останнім часом, організатори Форуму затверджують , що "перед країнами стоять схожі проблеми, у тому числі, в сфері молодіжної політики".

На Форумі очікуються виступи Міністра України з питань сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленко, першого заступника Міністра культури, охорони пам'ятників і спорту Грузії Володимира Вардзелашвілі, Надзвичайного і Повноважного Посла Грузії в Україні Григола Катамадзе. Робота Форуму розрахована на два дні і буде відбуватися в рамках пленарних засідань і п'яти секцій по таких напрямках:

1) Співпраця з органами державної влади та законодавство в сфері молодіжної політики;

2) Освіта та наука;

3) Культурний розвиток, спорт та молодіжний туризм;

4) Соціальний захист молоді та захист прав сім’ї, дітей та молоді;

5) Міжнародна співпраця.

Підсумками проведення Форуму стануть резолюції, прийняті за результатами роботи секцій і Форуму в цілому.

Форум відбудеться в приміщенні Інституту післядипломного утворення Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Виконуючий обов'язки президента Ліги депутатських помічників Святослав Шереметьєв так прокоментував проведення Форуму: "Організація подібного заходу може виступити яскравою, барвистою плямою на досить сумній картині міжнародного співробітництва України в молодіжній сфері. Може виступити, а може і не виступити. Багато чого залежить від уваги до цього заходу засобів масової інформації, представницького рівня гостей і персонального складу грузинської делегації. Про це кореспондентові "Молодіжної Правди" повідомила прес-служба Ліги Депутатських Помічників.

Молодіжний форум "Україна - Грузія: реалії і перспективи", поряд з кінофестивалем "Золота серія грузинського кіно", має шанси "реабілітувати" нашу країну після малоуспішного (по відкликаннях багатьох) офіційного відкриття Року Грузії в Україні, що відбувся у березні цього року при участі президентів обох держав Віктора Ющенко і Михайла Саакашвілі в Національному театрі опери і балету. Ми щиро бажаємо організаторам Форуму успіху і плануємо прийняти в його роботі активна участь, до чого призиваємо представників і інших неурядових організацій".

Джерела:
- прес-служба Ліги Депутатських Помічників;
- «Молодіжна правда» (http://www.mpravda.com);

Bookmark and Share