Святий Миколай вже готується...


Для того, щоб 6000 дітей з 40 інтернатів та сиротинців, малозабезпечених сімей Львова та області отримали свої персональні подарунки, Мальтійська служба допомоги та 20 молодіжних організацій проводять дев’яту щорічну благодійну акцію „Святий Миколай”. „Родзинкою” акції є листи дітей до Святого Миколая, які за допомогою „мальтійців” та їхніх друзів потрапляють до добрих людей. В листах діти розповідають про себе, про свою сім’ю, якщо вона в них є, про свої мрії та бажання. Для того, щоб дитячі сподівання збулися, організатори акції звернуться до львівських парафій, підприємців та звичайних громадян із закликом про допомогу.

Традиційно майже 4000 прохань знаходять відповідь львів’ян, які пакують персональні подарунки за листами. Для дітей, що не вміють писати, подарунки пакуються за рахунок пожертв, яких минулого року надійшло понад 120 000 гривень. Це також дозволило вирішити ряд нагальних потреб в інтернатах.
Як і кожного року, в магазинах міста можна буде побачити „мальтійські” скарбнички, в які кожен бажаючий може зробити свою пожертву.

Одним із важливих завдань, які покликана вирішити акція, є забезпечення „приходу Святого Миколая” до усіх дітей та уникнення ситуацій, коли в одних інтернатах вишиковуються черги з добродійників, а до інших, особливо, віддалених – ніхто не приїде.

На перших зборах співорганізаторів було досягнуто домовленостей про закріплення інтернатів, обговорено перспективи та можливості співпраці з владою, іншими громадськими організаціями. За словами представника МХО „Посвіт”: „”Це вже „родинна традиція” організовувати свято для дітей з інтернатів”.

До акції можуть долучитися усі бажаючі, зателефонувавши 75 12 00 до Мальтійської служби допомоги.

Олекса Побурко,
olexa@malteser.lviv.ua
http://www.civicua.org

79005, м. Львів, вул. Академіка Богомольця, 8/2
Тел./факс: (0322) 75-12-00
Ел. пошта: malteser@lviv.gu.net
Інтернет: www.malteser.lviv.ua

Bookmark and Share