"Талiта Кум" : дiвчино, вiдкрий очi!


"Cолiстка гурту "Талiта Кум" на обкладинцi бiльш подiбна на хоббiта Фродо, анiж на себе". Нещодавно усi прихильники "Талiти Кум" iз Заходу України пережили справжнiй шок. Одне iз найвисокотиражнiших видань регiону розмiстило на обкладинцi фотографiю iз спотвореним обличчям Юлi Мiщенко. - Редакцiя видання звернулась до мене iз проханням надати фото зi зйомок у долинi нарцисiв вiдео "Що знаєш ти про дiвчат","- коментує керiвник прес-служби "Талiти Кум" Ольга Кунiна. - Я надiслала велику кiлькiсть фотографiй на прохання журналiста Дмитра Синяка, який брав iнтерв"ю у Юлi Мiщенко, щоб бiльд-редактор видання мiг вибрати найвдалiшi на його думку. Редакцiя навiть не узгодила з нами розмiщення фото Юлi на обкладинцi видання. А тим бiльше ми навiть не уявляли, що бiльд-редактор самовiльно вдасться до фотомонтажу - i редакцiя пропустить таке фото на першу сторiнку!.."

Для першої сторiнки було обрано фото, де Юля Мiщенко сидить помiж нарцисiв iз заплющеними очима i нiби-то медитує, - розповіла Ольга Куніна. Але потiм бiльд -редактор вирiшив вiдкрити Юлi очi - i вмонтував у програмi фотошоп чужi! В результатi солiстка гурту "Талiта Кум" на обкладинцi бiльш подiбна на хоббiта Фродо, анiж на себе. Особливо iронiчно виглядає напис заголовку iнтерв"ю поруч iз фото:
Юля Мiщенко: "Все моє життя - суцiльний екстрим!"
"Я просто шокована тим, що вiдбулось, - коментує Юля Мiщенко.- Ми завжди iдемо назустрiч усiм проханням журналiстiв : iнтерв"ю i коментарi по телефону та електронною поштою, без проблем на найперше прохання будь-якi фото . До того ж я тiльки недавно дала журналiсту цього ж видання ексклюзивне iнтерв"ю про моє особисте життя - чого практично взагалi нiколи не роблю. I тут такий сюрприз! Це просто величезна неповага до "Талiти Кум" i до українських артистiв загалом. Мабуть, зробити щось подiбне iз обличчям Мадонни цей горе-дизайнер навряд чи наважився б!"

Як повідомила нашій газеті керівник прес-служби "Таліти Кум" Ольга Куніна, Юля не збираться вибачати цей вчинок. Найближчим часом вона має намiр розпочати судову справу iз виданням - i планує отримати чималу грошову компенсацiю моральних збиткiв. Юрист спiвачки не сумнiвається у позитивному результатi справи.
Зоя Хмельницька за повідомленнями прес-служби "Таліти Кум"

Фото: Автентичне фото

Альона Шибунько, "ВЗ"

Bookmark and Share