Цьогорічну "Орликіаду" Пласту НСОУ прийматиме Полтава


Щороку Національна Скаутська Організація України «Пласт» проводить мистецько-інтелектульний змаг «Орликіада» для дітей віком 14-16 років
Його назва походить від прізвища Орлик. А сам змаг присвячений вшануванню пам’яті Пилипа і Григора Орликів, які захищали інтереси своєї Батьківщини, будучи поза її межами. Для Пластунів це важливий приклад, бо самовдосконалення в пластовому житті це не лише фізичний, а й інтелектуальний розвиток. Щоб покращити себе, своє оточення, громаду і майбутність своєї держави, пластун мусить вдосконалювати себе як людину, що думає, що знає , яка щоденно просвітлює себе і передає це знання іншим.
Полтава для проведення змагу була обрана не випадково , адже тема цьогорічної «Орликіади» - Українські театр та кіно. Тут юнацтво матиме змогу познайомитись з гарним та стародавнім містом, яке нерозривно пов’язане з українським театром та його виникненням; втілити свої фантазії в мистецьких виступах, показати знання в інтелектуальному змазі, спробувати себе в дебатах і просто поспілкуватись.

Bookmark and Share