"Наша Україна" ініціює обговорення нових технологій оцінювання знань


Першого листопада у Києві під егідою партії "Народний Союз Наша Україна" за підтримки Фонду Конрада Аденауера й "Інституту реформ" відбудеться круглий стіл на тему "Впровадження нових технологій оцінювання навчальних досягнень учнів та студентів в Україні".

На обговорення будуть винесені наступні питання:

- впровадження зовнішнього оцінювання в Україні: перспективи та реалії;

- ключові проблеми впровадження зовнішнього тестування;

- законодавче забезпечення процесу впровадження нових технологій оцінювання навчальних досягнень учнів та студентів;

- проблемні питання впровадження нових технологій оцінювання навчальних досягнень учнів та студентів.

У засіданні візьмуть участь директор центру тестових технологій Лілія Гриневич, головний вчений-секретар Академії педагогічних наук Олександр Ляшенко, головний консультант департаменту освіти і науки та охорони здоров’я головної служби гуманітарної політики Секретаріату Президента України Микола Берізко, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки Павло Полянський, директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Ярослав Болюбаш, начальник головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації Павло Хобзей, начальник управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації Віктор Громовий.


Місце проведення круглого столу: готель "Експрес" (бульв. Шевченка, 38/40, ст. метро "Університет").

Початок засідання – о 10.00, реєстрація – з 9.30.

Просимо підтвердити участь у круглому столі за тел. (044) 206-60-75 або електронною поштою за адресою julia_kurbaka@ua.org.ua.
Прес-служба партії "Народний Союз Наша Україна"Bookmark and Share