Молоді підприємці України проведуть День мікрокредитування


11 листопада у ВЦ КиївЕкспоПлаза у рамках виставки “Гроші ЕКСПО 2005” вперше в Україні пройде День мікрокредитування. Захід проводиться Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Рада молодих підприємців України” спільно із компанією “Євроіндекс”.

Мета акції — надати підприємцям оперативну інформацію про фінансові послуги та бизнес-пропозиції банків та інших фінансових установ. Пор це кореспондента «Молодіжної Правди» повідомила прес-служба ВМГО “Рада молодих підприємців України”.

Під час заходу, що проходить у рамках оголошеного Організацією Об’єднаних Націй Року мікрокредитування, заплановані:

· прес-конференція з приводу проведення Дня мікрокредитування;

· презентації банками та іншими фінансовими установами своїх послуг и бізнес-пропозицій для підприємців;

· презентація спеціалізованого сайту для підприємців з питань кредитування в Україні www.ukrcredit.com.ua;

· фуршет и неформальне спілкування.

У проведенні Дня мікрокредитування приймуть участь президент компанії «Євроіндекс» - Валерій Пекар, Голова ВМГО Рада молодих підприємців України – Денис Красніков. На захід також запрошені Міністер у справах сім’ї, молоді та спорту – Юрій Павленко, перший заступник Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва - Константин Ващенко, Віталій Хомутиннік, Сергій Дрига, Віктор Білич, Ірина Акімова, Олександр Кулик, представники органів місцевого самоврядування, НБУ та провідних комерційних банків України, експерти та інші зацікавлені особи.

Ірина Труханова, «Молодіжна правда»Bookmark and Share