Юнаки проти дядька-«Чорномора»


Активісти молодіжної організації «Студентське братство» розпочали у Севастополі масову акцію. Мета — заявити про необхідність припинення порушень двостороннього українсько-російського Договору про дружбу і співробітництво та базових угод щодо Чорноморського флоту. «Студенти», зокрема, вимагають негайно повернути Україні маяки та інші навігаційно-гідрографічні споруди, які, на переконання «СБ», незаконно утримуються Чорноморфлотом РФ інформує "Україна Молода".

Свою акцію «братчики» запланували доволі радикальною: вони вирішили поставити просто навпроти штабу ЧФ РФ намети. Спорудження наметового містечка почалося позавчора і було невдалим. Кількадесят активістів проросійськи налаштованих організацій стали на заваді встановленню наметів. Опоненти «Студентського братства», як повідомляє агенція УНІАН, силою знесли чотири намети, розірвали прапор «СБ» й вигукували образи. До демонтування наметів долучилися міліціонери. Одного з юнаків, Юрія Демидюка, навіть затримали за непокору міліції. Надвечір його відпустили.

«Братчики» не здалися, і вже вночі з понеділка на вівторок повторили свою «архітектурну» спробу: їм, за повідомленням УНІАН, вдалося встановити три намети. Щоправда, не на проїжджій частині, а неподалік будинку штабу. Активісти «СБ» стверджують, що у них є дозвіл проводити акцію протягом тижня.

Bookmark and Share