Вибори депутатів Київради та міського голови: привабливі гасла і справжні цілі


3 листопада 2005 року в конференц – залі інформаційного агентства «Укрінформ» відбудеться перше засідання «Київського клубу». Метою такого клубу, ініційованого Українським незалежним центром політичних досліджень, корпорацією стратегічного консалтингу «Гардаріка», Інститутом відкритої політики та Громадським об’єднанням «Голос громади Києва», є обговорення актуальних проблем, наявних в життя столиці, та віднайдення оптимальних шляхів їх вирішення.
Не секрет, що сьогодні місто лихоманить. Проблеми, які виникають щодня, особливо загострюються на порозі виборів до місцевих рад, кампанія яких стартувала значно раніше від обумовлених законами строків. ГО «Голос громади Києва» позиціонує себе як організація, котра має реальну змогу донести до різних сил прагнення міської громади з «гарячих питань», не заангажовано та незалежно виражає думку киян щодо найрізноманітніших процесів життєдіяльності міста.
Першим засіданням «Київського клубу» є круглий стіл громадських організацій та політичних партій м. Києва «Вибори депутатів Київради та міського голови : привабливі гасла і справжні цілі»

На першому засіданні «Київського клубу» планується обговорити проблему перших в історії столиці виборів до місцевих органів влади, які відбудуться на пропорційній основі.
Організатори вважають, що всі політичні сили, які збираються брати участь у цих виборах, мають представити киянам свою програму розвитку міста. Саме її основні конкретні положення мають стати тим визначальним чинником, на який обов′язково звертатимуть увагу кияни на виборах.
Ми пропонуємо політичним силам викласти своє бачення розвитку столиці не лише на найближчі п′ять років, а й на подальшу перспективу.
Ми звертається до киян із пропозицією уважно поставитися до відповідей політичних партій на ці та інші питання і зробити свій вибір відповідально перед самим собою і нащадками. Ми не можемо собі дозволити вкотре бути ошуканими невиконуваними обіцянками, примітивними подачками та просто привабливими але беззмістовними гаслами.

Засідання «Київського клубу» є відкритими. До роботи запрошуються всі політичні сили, громадські організації та ініціативні групи киян, засоби масової інформації. Запрошення до участі надіслані керівникам фракцій Київради, головам міських осередків політичних партій, народним депутатам України.

Лідер ГО «Голос громади Києва», депутат Київської міської ради Віктор Іванченко

Г Р О М А Д С Ь К Е О Б ′ Є Д Н А Н Н Я
ГОЛОС ГРОМАДИ КИЄВА
01011, м. Київ, вул. Костьольна, 8, офіс 33
(044) 2788043, (044) 2781147Bookmark and Share