Офіційний Казахстан своїми діями по відношенню до української молоді провокує міждержавний скандал


ПРЕС – АНОНС прес-конференції: „Офіційний Казахстан своїми діями по відношенню до української молоді провокує міждержавний скандал”
(Всеукраїнська організація „Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ))

Прес-конференція відбудеться 4 листопада, п’тниця, в УНІАН о 10.00

Участь у прес-конференції візьмуть:

Іван ШЕРСТЮК - незаконно затриманий у суботу міжнародний спостерігач прикордонною службою Казахстану і звинувачений у підробці паспорта громадянина України, що вже спростовано прикордонною службою України;

Олександр СОЛОНТАЙ - Голова всеукраїнської організації „Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ), який був затриманий в м.Алмати казахстанською міліцією та органами держбезпеки, одразу після того, як взяв участь у міжнародній молодіжній конференції з питань активізації участі молоді, яку організувало молодіжне крило партії „АЛГА”;

Також запрошені представники Посольства Республіки Казахстан. Одразу по закінченню прес-конференції доповідачі відбудуть до Казахстану, щоб зробити наступну спробу взяти участь у спостережені за виборами Президента, що відбудуться 4 грудня.

Довідкова інформація:
Представники „Фундації Регіональних Ініціатив” (ФРІ) вже вдруге надсилають групу міжнародних спостерігачів, що формується з лідерів молодіжного руху України, до Казахстану (всього протягом своєї діяьності ФРІ надіслало 7 міжнародних місій молодих лідерів з України та приймало 3 місії в Україні). Вперше в Казахстані спостерігачі з України моніторили виборчий процес на парламентських виборах до Межелісу у вересні 2004 року. Саме з тих часів між представниками молодіжного руху України і молодіжним організаціями Казахстану, у т.ч. тими, що оголосили себе опозиційними до влади Нурсултана Назарбаєва, склалися добрі партнерські взаємини. Саме з переходом великої частини активної молоді в опозицію, та участю ФРІ у більшості інформаційно-просвітницьких мобілізаційних кампаній під час президентських виборів в Україні у 2004 році, а також з вислужуванням чиновників перед Президентом Н.Назарбаєвим, в умовах згортання демократії в країні, пов’язують свої проблеми представники організації.

Прес-конференція відбудеться 4 листопада, п’тниця, в УНІАН о 10.00Bookmark and Share