Визначено заходи зі святкування Дня студента в Києві


До Дня студента, який буде святкуватися в Україні 17 листопада, влада столиці запланувала зустріч мера з київським студентством, на якій Олександр Омельченко вручить премії та іменні стипендії Київського міського голови кращим студентам, а також нагородить грамотами лідерів студентського самоврядування.

Офіційний прийом відбудеться 16 листопада в Колонному залі мерії. Наступного дня, 17 листопада, в Українському домі розпочнеться Муніципальна виставка "Освіта та кар'єра". Завершить заходи міського рівня фінал Всеукраїнського конкурсу краси "Міс Університет України -2005", який пройде в Палаці Культури КПІ 18 листопада.

Як повідомляє начальник Головного управління у справах родини та молоді КМДА Олександр Кулик, райони теж підготували свої святкові заходи - в основному офіціозного та розважального характеру - зустрічі з місцевим керівництвом і вручення грамот, КВК, капусники та концерти.

А ось концерту на Майдані, без чого звичайно не обходяться молодіжні свята в Києві, може й не бути - на організацію масового дійства в ГУ у справах родини та молоді не вистачає грошей. Правда, прихильникам послухати музику під відкритим небом засмучуватися рано, - якщо для відзначання Дня студента міська влада об'єднає зусилля з профільним Міністерством, то концерт буде забезпечений.

Джерело - "Освіта та наука в Україні" (За матеріалами: "Кияни")Bookmark and Share