У Святогорску пройде відкритий форум "Молодь визначає майбутнє"


З 4 по 6 листопаду в місті Святогорск управління з питань сім'ї, молоді і міжнародних зв'язків Донецької міської ради проводить відкритий форум "Молодь визначає майбутнє".

Основна задача форуму обмін досвідом, консолідація зусиль для успішної реалізації державної молодіжної політики в Україні.

Для участі у форумі запрошені представники молодіжних громадських організацій Києва, Сімферополя, Дніпропетровська, Львова, Кіровограда, Сум, Одеси, Харкова, Івано-Франківська, Чернігова. Донецьк представляють активісти більш 40 молодіжних громадських організацій і об'єднань.

Як повідомляє кореспондент "Молодіжної Правди" з посиланням на портал КИД, у рамках роботи форуму пройдуть круглі столи з проблем що найгостріше стоять перед молоддю, не тільки Донецька, але всієї України. Для обговорення й ухвалення рішення учасникам запропоновані питання працевлаштування і зайнятості молоді, патріотичного виховання, профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, розвитку творчого потенціалу молоді, включення молоді в суспільно-політичне життя; організовано шоу "Механізми ефективної взаємодії органів державної влади і молодіжних громадських організацій на регіональному рівні".

Джерело: «КИД»
http://zadonbass.org
www.mpravda.com.ua

Bookmark and Share