Другий конкурс творчих робіт молоді "Державотворення, державне управління та суспільний розвиток"


Спілка молодих державних службовців України за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту оголошує про початок Другого конкурсу творчих та науково-практичних робіт серед молоді “Державотворення, державне управління та суспільний розвиток”.

На конкурс приймаються роботи за темами:
· державотворення як визначальна складова сучасного та майбутнього у розвитку України;
· державне управління: регіональні особливості;
· співпраця державних та недержавних інституцій у розбудові громадянського суспільства;
· впровадження європейських стандартів державної служби в Україні;
· участь молоді у процесі прийняття та реалізації державних управлінських рішень;
· європейські принципи реалізації державної молодіжної політики.

До 15 грудня 2005 року конкурсна комісія приймає роботи за адресою: Спілка молодих державних службовців України, вул. Мельникова, 83-а, оф. 616, 04119, також роботи можна надсилати на електронну адресу: polovinec@smdsu.org.ua. Робота повинна бути написана в програмі WORD шрифтом 14 та інтервалом 1,5. Обсяг роботи необмежений. В роботі повинно бути зазначено: одна з вищевказаних тем, назва роботи, чітко поставлені та за підсумками розкриті мета та завдання, шляхи вирішення або покращення зазначених проблем. Додається до роботи біографічна довідка про автора роботи. Надсилається електронний варіант на почту та на дискеті.

Після розгляду робіт конкурсна комісія прийме рішення по роботах, авторів яких буде заслухано на фінальній конференції Другого конкурсу творчих та науково-практичних робіт серед молоді “Державотворення, державне управління та суспільний розвиток” і визначено переможців. З запитаннями щодо умов проведення конкурсу можна звертатися до Виконавчого комітету Спілки молодих державних службовців України за телефонами 8 (044) 489-31-89, 8 (044) 489-30-63, 8 (044) 240-13-19.

Джерело www.civicua.org: ВМГО "Спілка молодих державних службовців України"
Автор : Анатолій Половинець
polovinec@smdsu.org.ua
http://www.smdsu.org.ua
Bookmark and Share