Про боротьбу зі злиднями розкажуть Канадці


Фундація Регіональних Ініціатив та TakingITGlobal (Канада) відкривають тематичний ресурсний центр “Слово ЗА відповідальність”. Його мета - надати молодіжними лідерам доступ до сучасних методичних та промо- матеріалів всесвітньої громадянської кампанії боротьби з бідністю - “Кампанії Тисячоліття” ООН .

У 2000 році ООН ініційовано всесвітню кампанію боротьби зі злиднями. Це - “Кампанія Тисячоліття”, міжнародна ініціатива, що надає громадянам успішні техніки та міжнародний досвід лобіювання, проведення ефективних громадянських кампаній та інструменти “м якого впливу” на владу.

Особлива роль при цьому надається інформаційній роботі молоді із представниками влади – урядовцями та депутатами різних рівнів.

Україна – єдина країна Східної Європи, що потрапила у фокус уваги кампанії ООН, що бореться із крайніми злиднями та їх причинами. При цьому, саме українська молодь визнається най незахищенішою групою населення України за такими показниками як доступ до освіти, роботи, охорони здоров’я...

В 2004 році, міжнародний партнер “Фундації Регіональних Ініціатив” – канадська молодіжна організація TakingITGlobal розпочала співпрацю з ООН по залученню молоді до боротьби зі злиднями в найбідніших країнах.

Сьогодні, TakingITGlobal реалізує глобальну ініціативу із поширення призначених молодіжним лідерам освітніх та промо- матеріалів, що допоможуть молодіжним організаціям доповнити власні техніки роботи з владою та громадськістю. В рамках розвитку співпраці між інтернаціональними молодіжними об’єднаннями та українським молодіжним рухом ВМГО “ФРІ” та TakingITGlobal відкривають на базі Київського Секретаріату “ ФРІ” ресурсний центр.

Метою центру є надання молодіжними лідерам доступу до сучасних методичних та промо- матеріалів всесвітньої громадянської кампанії боротьби з бідністю - “Кампанії Тисячоліття” ООН . До вашої уваги посібники та буклети, плакати, поштові картки та ін.

Додаткова Інформація та Матеріали - в Секретаріаті ФРІ,

вул. Турівська, 31, оф. 28, м.Київ, 04080
Тел. +380503725100, +380504121646
Тел./факс +3 044 4287168

джерело інформації : прес-служба ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив”

Bookmark and Share