Круглий стіл “Студентські ЗМІ: стан та перспективи”


Спілка ініціативної молоді (СІМ) до Дня студента проводить круглий стіл “Студентські ЗМІ: стан та перспективи”. До участі у круглому столі запрошуються студенти, які видають чи працюють у студентських ЗМІ.

Місце проведення: вул. Металістів, 5. Приміщення клубу Варта.
Дивись як пройти – http://studinfo.ho.com.ua/vatra.jpg
Дата та час проведення: 15 листопада 2005 року, 16:00.

У учасників круглого столу буде можливість познайомитися зі своїми колегами з ВНЗ м. Києва, обмінятися досвідом та ідеями, визначити спільні проблеми, які постають перед редакціями студентських ЗМІ. Основною ж метою круглого столу є визначення умов та перспектив розвитку студентських ЗМІ.

За результатами круглого столу будуть визначені представники студентських ЗМІ, які візьмуть участь у зустрічі з міністром освіти, ректорами ВНЗ та студентськими лідерами, яка відбудеться 16 листопада 2005 року.

Умови участі: учасниками круглого столу можуть стати представники будь-яких друкованих та електронних студентських видань. Участь у круглому столі є абсолютна безкоштовною, але виключно на підставі попереднього подання анкети http://studinfo.ho.com.ua/anketa_v.doc. Заповнену анкету необхідно направити до 14 листопада 2005 року за адресою: info@7ua.org.

--
Артем Михайлюк
artiom@ukr.net

P.S.
Це оголошення і анкету можна скачати також тут
Bookmark and Share