На сайті Київської міської ради відкрито молодіжну сторінку


На сайті Київської міської ради відкрито молодіжну сторінку http://www.kmr.gov.ua рубрика “Для молоді”. Ініціатором створення даної сторінки виступив студентський мер Києва - 2004, а нині - радник Київського міського голови з питань молодіжної політики, керівник секретаріату Всеукраїнської студентської ради - Іван Слободяник. Вперше на одному сайті – вся інформація про структури, які займаються державною молодіжною політикою в Києві: це дозволить зекономити час і не блукати мережею в пошуках потрібної міської державної установи або організації, що займається проблемами молоді. Більш того, ви відкриєте для себе багато корисних установ, що зможуть стати вам у нагоді, але про існування яких ви навіть не здогадувались.

Ця сторінка розрахована на киян, зацікавлених молодіжною політикою міста, але не тільки. Різнобічність, новини молодіжної культури, найсвіжіша інформація для молоді, аналіз політичних подій зроблять її цікавою і для широкої аудиторії.

На сайті актуальна інформація про рішення Київської влади з проблем молоді та новини молодіжної політики столиці.

Окрім цього, сайт розповість про діяльність київських молодіжних організацій, напрямки їх роботи і допоможе налагодити співпрацю з ними. Молодіжні організації зможуть розміщувати на сайті новини і актуальну інформацію про себе. Розміщення своєї інформації на сторінці такої установи, як Київська міська рада, надасть їй статусу офіційності і прибавить солідності.

Ця сторінка стане вашим путівником у вирі подій молодіжної політики. Ви зможете знайти як анонси офіційних зустрічей, нарад, так і інформацію про молодіжні будні.

Автор- Василюк, http://kyiv.in.ua

Вітаю!
Сподіваюсь цей сайт допоможе нам – молоді, краще зорієнтуватись в яскравій палітрі молодіжної політики нашої столиці. В свою чергу, готовий зробити все від мене залежне, щоб влада міста почула думку кожного. Надсилайте новини, заявляйте про себе та свої молодіжні організації, діліться враженнями і сподіваннями.

Щиро ваш,
радник Київського міського голови з питань молодіжної політики - Іван Слободяник

Bookmark and Share