Всеукраїнська студентська акція в День Студента "На тортик до влади"


17 листопада о 11 годині біля метро Арсенальна (м.Київ) пройде Всеукраїнська студентська акція "На тортик до влади". Вимоги до Президента, Кабінету Міністрів і Верховної Ради:

1. Підвищити стипендій до рівня прожиткового мінімуму, який на поточний момент складає 420-460 грн. Щоб студенти мали можливість безтурботно навчатись, розвиватись духовно і інтелектуально. І не відволікатися на підробіток за копійчану платню у, наприклад, мережах ресторанів швидкого харчування чи роздаючи агітматеріали якоїсь політичної партії, причому студенти часто роблять це з огидою, бо самі б ніколи не голосували за цю партію, але ж їсти хочеться.
Сьогоднішньої стипендії (130 грн.) не вистачає навіть на проживання в гуртожитку (60..120 грн.) і проїзд (20..100 грн.), не кажучи вже про їжу, одяг, зошити й підручники та про нестачу цих самих гуртожитків.

Це можна зробити зменшенням витрат на охорону посадовців (у самого лише Ющенка приблизно 3000 охоронців – у Кучми було вдвічі менше). Також за рахунок закордонних поїздок президента, за рахунок збільшення зборів з грального бізнесу і з продажу спиртних напоїв та цигарок. За рахунок переходу усього державного апарату з Лексусів, БМВ і Мерседесів на вітчизняні автомобілі.

2. Дати можливість голосувати студентам починаючи з 16 років. Студенти – майбутнє нашої держави! А вона піклується про пенсіонерів, бо у них є право голосу. 16-тирічні хлопці і дівчата одні перших вийшли на майдан заради захисту правди, вони були в авангарді помаранчевої революції, саме вони лягали заради цієї держави під автобуси з бандитами, дивились в очі “відморозкам” з російського спецназу, а мільйони(!) пенсіонерів продали Україну всього лише за 10 гривнів надбавки до пенсії. Якщо влада буде думати більше про пенсіонерів, чим про підростаючі покоління, буде прислуховуватись більше до закликів похилих людей, а не до молодих, тільки тому, що перші голосують, а другі не мають ані права голосу, ані права вибору, то у держави з такою владою нема майбутнього!

3. Відновити справедливість: визнати подвиг воїнів ОУН-УПА надати їм пільги аналогічні ветеранам Великої Вітчизняної Війни. Також, зважаючи, що комуністичний режим, за час свого панування, знищив більше українців, ніж усі інші режими, визнати комуністичний геноцид й оголосити 7 листопада траурним днем в Україні. Покарати, поки ще живих (і, до того ж, добре живущих!), представників ганебного і кривавого режиму.

4. Дбаючи про майбутні покоління, спрямувати кошти від приватизації на розвиток енергетичної галузі. Зокрема на побудову повного замкнутого циклу переробки ядерного палива. Збільшення числа атомних електростанцій. Розвиток альтернативних джерел енергії, і особливо органічного палива, виробництво якого гігантськими темпами розвивається зараз у Європі. Це позбавить Україну залежності від іноземних енергоносіїв, дасть можливість зменшити собівартість електроенергії і значно покращить екологічну ситуацію в Україні.

http://www.mpravda.com
Bookmark and Share