У Києві пройде перший фестиваль соціальної реклами


30 листопада о 10.00 в Будинку Кіно відбудеться відкриття Першого національного фестивалю соціальної реклами, організованого Міністерством України у справах сім'ї, молоді і спорту, Державною соціальною службою для сім'ї, дітей і молоді разом з Союзом рекламістів України.

Під час сьогоднішнього круглого столу, присвяченого фестивалю, міністр України у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко заявив, що з держбюджету на цей захід буде виділено 40 тисяч гривень. «Решта коштів - позабюджетна», - додав він.

За словами міністра, практично всі рекламні агентства, які існують в Україні, підтримали ідею проведення фестивалю і створення ефективної соціальної реклами.

Павленко підкреслив: «Перші основні тематичні напрями, які були вибрані організаційним комітетом, і за яким ипроводився творчий конкурс, результати якого будуть підбиті вже під час фестивалю, - це Батьківщина (національна ідея патріотизму), Мала батьківщина (українське місто, проблеми сучасного міста, рідне село), Суспільство (людські взаємостосунки, боротьба з безпритульністю.), Сім'я, як основа суспільства., Скарби хороших добрих традицій (духовність, моральність, щастя.), Здоровий спосіб спосіб життя (молодь, спорт), Жива краса (збереження і дбайливе ставлення до оточуючого середовища)».

Міністр переконаний, що фестиваль соціальної реклами формуватиме громадську думку українців щодо проблем, які існують в суспільстві, а також формуватиме певну етику та культуру творців різних форм реклами, «і комерційної, і, в першу чергу, тих рекламістів, які розробляють рекламу тютюну, алкоголю й інших продуктів, які не створюють можливостей для здорового способу життя, а, навпаки, зменшують тривалість життів українських громадян».

Він відзначив, що вже існує робочий варіант логотипу фестивалю, а також розроблена його афіша і гасло - «Хай добром освятяться душі наші».

Павленко вважає, що доцільно б проводити фестиваль соціальної реклами раз на рік.

У свою чергу, глава Союзу рекламістів України Михайло Старощук заявив, що для участі у фестивалі свої роботи може подати будь-хто. За його словами, зараз свої ідеї надають як професіонали, так і студенти.

Старощук також повідомив, що роботи переможців фестивалю друкуватимуться в спеціалізованих ЗМІ. «Можливо, ті роботи, які підходитимуть по темі, розміщуватимемо… і на лайтбоксах», - додав він.

Джерело: ForUm
"Молодіжна правда"


Bookmark and Share