Студенти та Молодь Тернопільщини закликають молодь України об`єднуватися


На сьогодні кількість активної молоді постійно зростає, але є проблеми із незначною підтримкою, її навчанням нових методик, які давно застосовуються у демократичних державах Європейського регіону.

На сьогодні на перефирії Молодь, особливо студентство, є дуже великим поборником старих режимів існування влади в Україні, Молодь виступає головним рушієм становлення Народної України та єднання українців задля добробуту і достатку один-одному. Кроки студентської Молоді повинні лягти в основу остаточного повалення колишнього Союзу та нове сприйняття влади в Україні.

Так, Молодь не може жити в таких умовах, які їй створила 15 річна Держава, яку б важко тоді було відрізнити від СРСР. На сьогодні світ хоче рухатися з кожним кроком вперед, не зупинятися і не споглядати на старших людей, які звикли жити убого, в нещиті і завжди ходити до просторових кабінетів, в яких сидять ті ж самі старші чиновники, які не хочуть бачити змін на краще. "Ми, Молодь, не дамо жити такій владі. Наша ціль - це подолати вже і тільки вже старі принципи, в тому числі амбіції і перехилити на свою сторону старших осіб, адже ми зараз Молоді, а потім - ми не хочемо жити так-само як живуть зараз люди, які пережили ці видозміни в Україні за останні 15 років та й часів СССР. А тому Ми, Молодь зробимо вже наше майбутнє забезпеченим, щасливим і цвітучим. Молодь об'єднуйтеся і творіть майбутнє по своєму, адже Ви є прикладом для Європи, тим самим інтеграція України у демократичний Союз неминуче прискориться".

Бажаючих студентів, які мають ідеї, або хочуть бути активними, почутими, або стати на шлях врятування України і взаємодопомоги один-одному, просимо писати на ім'я Володимира або Федіра на поштову адресу: а/с 11, м. Тернопіль - 1, 46001.

Станом на сьогодні необхідно в кожному куточку України молодих ініціативних осіб, яких навчимо як діяти, як допомагати, як стати достойним своєї України і приносити користь собі та суспільству. Не забуваймо, що зараз рівняння все на Молодь...

www.civicua.org
Студенти та Молодь Тернопільщини, Івано-Франківщини - office_orphans@yahoo.com


Bookmark and Share