У Києві представлять результати проекту із соціального захисту неповносправної сільської молоді


22 листопада 2005 року відбудеться прес-конференція за результатами реалізації проекту із забезпечення соціального захисту дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями в сільській місцевості.

Організатор проекту – Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Представництво Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та компанія „Київстар”.

На сьогодні заходами проекту у шістьох областях охоплено понад 4 тис. дітей та молоді з особливими потребами, батьків, які виховують дітей-інвалідів, вчителів. Крім того, в сільській місцевості Житомирської, Тернопільської та Чернігівської областей створено 15 стаціонарних центрів для надання соціально-психологічних послуг дітям та молоді з вадами. Центри оснащені комп’ютерами за кошти компанії Київстар.

Даний етап проекту – це не його завершення, а лише бажання всіх його учасників та організаторів прозвітувати широкій громадськості про виконану роботу та підтвердити свою готовність та наміри працювати далі в цьому напрямку.

У прес-конференції візьмуть участь: директор департаменту молодіжної політики Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Ярема, голова українського представництва ЮНІСЕФ Джеремі Хартлі, заступник директора Фонду соціального захисту інвалідів Андрій Шевцов, представник компанії Київстар Руслан Скиба та представники з регіонів.

Початок прес-конференції об 11:00 у приміщенні конференц-зали Українського Дому (вул. Хрещатик, 2, 3-й поверх).

Прес-служба Міністерства у справах сім'ї, дітей та молоді, www.civicua.orgBookmark and Share