10-11 ВЕРЕСНЯ У ЗБАРАЖІ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ГОТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “НЕКРОПОЛІС. ЧОРНА ЛІРА”


10-11 вересня у середньовічному замку міста Збараж на Тернопільщині відбудеться Міжнародний готичний фестиваль “Некрополіс. Чорна ліра”, – повідомив 6 вересня Західну інформаційну корпорацію голова Тернопільського міського об’єднання молоді “Гамадіон” Роман Нагуляк.
Організатором фестивалю є Тернопільське міське об’єднання молоді “Гамадіон”. Як розповів Роман Нагуляк, “Некрополіс. Чорна ліра” є молодіжним мистецьким проектом. Очікується, що в ньому візьмуть участь понад 700 глядачів, які водночас будуть і своєрідними учасниками дійства. Голова Тернопільського міського об’єднання молоді “Гамадіон” розповів, що готичні вечірки є унікальними за своєю суттю, оскільки поєднують у собі виступи музичних формацій, танців, театральних вистав, читання поезій, перегляд фільмів.

„Наразі в Україні готичне мистецтво ще не так розвинене, як за кордоном, – зазначив Роман Нагуляк. – Тому організатори фестивалю планують дещо виправити ситуацію, провівши дійство у Збаразькому замку на належному рівні і надавши йому присмаку середньовіччя”.

Bookmark and Share